Toparla.Com

Msn Şifresi Nasıl Değiştirilir?

önce msn kaydol, msn aç konusunda şifre seçerken dikkatli olmanızı, şifrenizde mutlaka rakam, harf ve sembol kombinasyonu olmasına dikkat etmeniz gerektiğini söylemiştim. Fakat önce msn hesap almış olanlar, ya da şifre olayını ciddiye almayanlar msn şifre kırma olayları ile karşı karşıya kalabiliyorlar. İşte için bu yazımızda msn şifresi nasıl değişir anlatacağım.

Hotmail, Msn ve Windowslive Uzantılı MSN Şifresini Değiştirme?

* MSN şifrenizi değiştirmek için tıklayınız
* Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
* Hotmail, msn ya da windowslive msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
* “ sıfırlama bilgisi” alanında yer alan “Değiştir” linkine tıklayınız.

Parola: ****** Değiştir

* Son olarak şifrenizi ve şifrenizi girerek “Kaydet” butonuna basınız.

Artık şifreniz değişti. Msn adresiniz ile oturum açarken artık yeni şifrenizi kullanabilirsiniz. Hotmail uzantılı msn adreslerinde şifre değiştirme bu şekilde oluyor. Tahminime göre msn ve windowslive uzantılı msn adreslerinde de şifre değiştirme bu şekildedir. makale Eğer bu şekilde değilse şu şekilde msn şifrenizi değiştirebilirsiniz

Hotmail Uzantılı Olmayan MSN Şifresini Değiştirme?

* MSN Şifrenizi değiştirmek için tıklayınız
* Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
* Hotmail uzantılı olmayan msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
* “Kimlik Bilgileri” linkine tıklayınız.
* “Parolanızı değiştirin” linkine tıklayınız.
* Eski şifrenizi ve yeni şifrenizi yazarak “Devam” butonuna basınız.
* “Diğer e- adresinizi ekleyin” sayfasında “” butonuna basınız.
* “Parolanızı değiştirdiniz”, “” butonuna basarak işlemi sonlandırınız.

                                             Bir Başka Anlatım İse

Windows Live Messenger görüntülü anlık iletişim alanında yıllardan beri tekel konumuna gelmiş bir program… Windows Live Messenger şifresi değiştirme işlemi arada bir yapmamız gereken işlemlerdendir aslında. Zira hesabımızın güvenliği açısından bunda fayda vardır. Her ne sebeple olursa olsun MSN şifre değiştirme 2012 yeni Hotmail teması ile biraz daha karışık bir hal aldı. Bu nedenle Messenger şifre değiştirme resimli anlatım yazımızın birçok kişinin muzdarip olduğu bu konuda yararlı olacağını düşündük. Bildiğiniz gibi MSN şifre değişikliği aynı zamanda Hotmail mail şifresi değiştirme anlamına geliyor. Yani MSN Live Messenger şifresi değiştirmek aynı zamanda Hotmail e-mail adresi şifre değiştirme ile aynı şey. MSN şifresi nasıl değişir sorusu hesabının güvenliğinden tedirginlik duyanların aklını kurcalıyor olabilir. Biz de bu yazımızda yeni teması ile Hotmail hesabı şifre değiştirme yani MSN şifresi nasıl değiştirilir bu konuya eğildik. MSN Messenger şifre değiştirme resimli anlatım yazımız hesap güvenliğinden endişe edenlerin şifrelerini değiştirerek içinin rahatlamasına yardımcı olacaktır. Hotmail şifresi nasıl değiştirilir resimli anlatımı ile bu konuya bakalım.
Belirli aralıklarda tasarım değiştiren siteler şifre değişikliği gibi ayarların yapılacağı menülerin de yerlerinde bazı değişiklikler yapıyor. Bu nedenle yeni yüzü ile Hotmail MSN Messenger şifresi nasıl değiştirilir 2012 resimli anlatımla izah etmeye çalışalım.

Öncelikle Hotmail e-posta hesabınıza giriş yapınız. Sağ üst tarafta Hotmail kullanıcı adınızın yazıldığı siyah yazının sağ üstünde küçük bir ok işareti göreceksiniz. Buranın üstüne mouse ile geldiğinizde alta doğru açılan menüden “Seçenekler” başlığını tıklayınız. Açılan sayfada alt alta sıralana başlıklardan “Hesap” başlığı altında “Parola” kısmını göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda eski şifrenizi onaylatarak yeni bir şifre tanımlayabileceğiniz bir ekrana yönlendirilirsiniz. Windows Live Messenger, MSN Messenger, Hotmail e-posta adresi şifrenizi buradan değiştirebilirsiniz.

Be Sociable, Share!

Benzer Konular:

Google Arama Sonuçlarında Şike Yapıyor!
Dünyadaki İlk İnternet Sitesi
Facebooktan Browser atağı
Facebook'ta Paylaş

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>© Toparla.com - Tüm Hakları Saklıdır. 185 views