Toparla.Com

Facebook Bizim Çiftlik Oyunu Hileleri?

üzerinden oynanan online oyunlar arasında en popüleri tabi FarmVille’dir. Farm Ville yayınlanmasının ardından kısa sürede milyonlar tarafından oynamaya başlamıştır. FarmVille’den esinlenerek geliştirilen ve genellikle yerli kullanıcıların üzerinden oynadıkları gündeme oturmuş bulunuyor. Yediden yetmişe çiftlik oyununu oynuyor. Hal böyle olunca kısa yoldan oyunda ilerlemek isteyenler çiftlik oyunu hileleri indir paylaşımlarından durmuyor. çiftlik çk hilesi en fazla aranan yamalar arsında göze çarpıyor. çiftlik hileleri FarmVille’den esinlenen bu oyunda başarılı olmak isteyenlerin en çok ihtiyaç duydukları malzemeleri kısa yoldan edinmelerini sağlıyor. Facebook çiftlik oyunu hileleri paylaşımına bu sebepten gerek duyduk. çiflik oyunu hileleri arasında en fazla hasatları hızlandıran uygulamalar rağbet görüyor. çiflik oyunu hilesi indir paylaşımları da olarak bu konu üzerinde derinleşmiş görünüyor. Bu yazımızda sizinle çiftlik hasat hilesi paylaşacağız. İlerleyen yazılarda çiftlik hilesi, bizim çiftlik hız hilesi, bizim çiftlik para hilesi gibi anlatımlarımız da olacak.

Bizim Çiftlik Oyunu Hilesi
Bizim çiftlik oyunu hilesi oyunda hızlı bir biçimde ilerlemenizi ve level atlamanıza yardımcı oluyor. Çok masumca sayılmaz sabırsız kullanıcılar aradaki farkı kapatmak için bu yollara başvurmaktan geri durmuyor. Facebook Bizim Çiftlik oyunu bildiğiniz gibi Farm Ville oyunundan esinlenerek geliştirilmiştir. Daha çok Farm Ville’den sıkılan ve oyunda değişiklik arayanların tercih ettiği oyunda bazı etapları hızlıca geçmek gerekiyor. Bizim çiftlik çk hilesi bu nedenle en fazla ihtiyaç duyulan hilelerin başında geliyor. Bizim çiftlik hileleri, adından da anlaşılacağı üzere çiftlik işlerinde daha hızlı sonuç almanızı sağlayacak. Facebook bizim çiftlik oyunu hileleri, arkadaşlarınızla online olarak ortaklaşa oynayabildiğiniz oyunda fark yaratmanıza katkıda bulunacak. Oyunun temel amacı size verilen tarlalarda verimli ekinler hasat etmek. Size verilen çiftliği büyüterek geliştirmek. Bu nedenle oyuna çok sık giriş yapmanız ve ekinlerinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Oyuna çok sık giremeyenler ise bizim çiftlik oyunu hileleri sayesinde aradaki zaman farkını telafi etmeye çalışıyor. Örneğin kendiniz erişim sağlayamadığınızda bizim çiftlik hasat hilesi imdadınıza yetişiyor. Ayrıca görevleri yaptıkça almanız gereken hediyelere bizim çiftlik hediye hilesi sayesinde kısa zamanda ulaşabiliyorsunuz. Ekinleri kısa süre içinde büyütmek mümkün değil. Ancak bu kadar süre oyunda kalamayanlar için bizim çiftlik hız hilesi ekinleri hızlıca büyütmeye yarıyor. Oyunda gelişme gösterdikçe elde edeceğiniz kazançlara bizim çiftlik para hilesi sayesinde kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz.

CHEAT Engine İndir

Bizim çiftlik oyunu hilesi kullanımı; oyunu Facebook’tan açın. Daha sonra indirdiğiniz programı çalıştırın. File butonunun altındaki bilgisayar butonuna tıklayın. Açılan küçük pencereden plugin-container.exe yi seçin. Daha sonra Open seçeneğine tıklayın. Daha sonra programın sağ kısmında bulunan Enable Speedhack i işaretleyin. Buradan hız seviyesini en yükseğe getirin.

Be Sociable, Share!

Benzer Konular:

Travian Hakkında Tüm Bilgiler
Online Oyun Bağımlılığı
Playstation 4 Haziranda Satışa Sunulacak
Facebook'ta Paylaş

, , , , , , , , , , ,

19 Responses to “Facebook Bizim Çiftlik Oyunu Hileleri?”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>© Toparla.com - Tüm Hakları Saklıdır. 17.131 views